WWE Türkiye®

Türkiye'nin En Kapsamlı Amerikan Güreşi Forumu | Umut Elmasoğlu & Emircan Şentürk Kuruluşudur.
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 18 Mart WWE Smackdown İncelemesi

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Wooo!
Admin
Admin
Wooo!

Mesaj Sayısı : 377
Rep : 0
Kayıt tarihi : 21/07/10
Yaş : 22
Nerden : Balıkesir

MesajKonu: 18 Mart WWE Smackdown İncelemesi   Paz Mart 20, 2011 12:22 am

Smackdown giriş videosu ve havai fişekler ile açılıyor. Smackdown spikeri Tony Chimel bizlere Michael Cole'u anons ediyor ve kendisi RAW theme eşliğinde ringe geliyor ve özel cam kafesinin içine oturuyor. Edge ringe geliyor ve birazdan Brodus Clay ile karşılaşacak.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Edge vs Brodus Clay

Brodus Clay, Alberto Del Rio eşliğinde ringe geliyor ve hakem zili çaldırıyor. Maç başlıyor. Brodus Clay clothesline deniyor ama ıska geçiyor ve Edge rakibini yumrukluyor. Brodus, bir ıska daha geçiyor ve Edge yumruklara devam ediyor. Edge rakibini köşeye itmek istiyor ancak Brodus onu diğer köşeye itiyor. Edge'den köşede tekmeler geliyor ve Brodus'a tepeden atlamak istiyor ancak Brodus'tan harika bir Reversal Big Drop geliyor. Brodus ipteki Edge'i yumrukluyor ve koluna submisson bağlıyor. Edge toparlanıyor ancak Brodus onu köşeye fırlatıyor ve üzerine koşuyor ancak Edge'den bir Elbow drop geliyor. Edge Tornado DDT deniyor ancak Brodus kurtuluyor ve bir Clothesline yapıyor. Brodus Standing headbutt yapmak istiyor ancak Edge kaçıyor ve toparlanınca Brodus'a yumruklar atıyor. Beklediğimiz gibi Brodus devrilmiyor. Edge, Edgecution deniyor ancak Brodus onu köşeye fırlatıyor ve üzerine koşuyor ancak Edge rakibini Drop Toe Hold ile turnbuckle'a vuruyor. Edge köşeye çıkıyor ve bir Cross body yapıyor ve tuşa gidiyor. Ancak Brodus çabucak atıyor. Edge ring dışından iplere çıkıyor ve Brodus üstüne koşuyor ancak Edge karnına bir shoulder drop yapıyor ve ringe girip Brodus'a sunset flip yapmak istiyor ancak Brodus üstüne atlıyor ve tuşa gidiyor ancak Edge kurtuluyor. Brodus Edge'i yeniden irish whip ile köşeye fırlatıyor ve üzerine yeniden koşuyor ancak Edge kurtuluyor ve köşeye çıkıyor. Edge'den bir Flying bulldog geliyor. Edge spear denemek istiyor ancak Ricardo Rodrigez iplere tırmanıyor ve hakemi meşgul ediyor. Bu sırada Alberto Edge'in ayağını tutuyor. Brodus fırsattan yararlanıyor ve Edge'e saldırıyor tuşa gidiyor ancak Edge atıyor. Bu sırada Christian geliyor ve dışarıdaki Alberto'ya saldırıyor. Brodus Christian'a bir headbutt vuruyor. Brodus arkasını dönüyor ve Edge'e Clothesline deniyor ancak Edge kaçıp iplerden destek alıyor ve Spear'ı vuruyor. Tuşa gidip maçı kazanıyor.

Bu sırada Alberto ve Christian birbirlerine giriyorlar. Spiker masasının üstünde dövüşüyorlar hemen arkasından hakemler onları ayırmaya çalışıyor. Bu sırada orada olması gereken kişi Teddy Long geliyor ve şunları diyor:
'' Baylar. Bekleyin. Ayırın onları. Ben orada oturup sizin birbirinize saldırmanızı izlemeyeceğim. Yani, bu akşam Smackdown'nın Main Event maçı Alberto Del Rio ve Christian arasında olacak. Ben bu maçın bire bir olmasını istiyorum. Öyle olacağından emin olmak içinde bu maç bir Steel Cage maçı olacak.''

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Birazdan bir Champion vs Champion maçı olacağını öğreniyoruz.

Champion vs Champion | Kofi Kingston vs Sheamus

Hakem zili çaldırıyor ve lock up ile başlıyor maç. Sheamus rakibini köşeye götürüyor. Sheamus rakibinin koluna diziyle vuruyor. Sheamus shoulder block ile Kofi'ye saldırıyor ancak Kofi kendini kurtarmayı başarıyor. Kofi rakibini köşeye itiyor ve üzerine atlıyor ve yumruklar atıyor. Bu sırada Sheamus rakibini turnbuckle'a fırlatıyor. Sheamus'tan sert bir Clothesline geliyor. Sheamus arka arkaya birkaç tuşa gittikten sonra Kofi kendini toparlıyor ve yumruklara başlıyor. Kofi iplerden destek alıyor ancak Sheamus ona shoulder block yapıyor. Sheamus taunt yaptıktan sonra rakibine elbow drop vuruyor ve ardından bir Neckbreaker deniyor ancak Kofi bunu roll up'a çeviriyor fakat Sheamus tuştan kurtuluyor. Sheamus Kofi'yi köşeye fırlatıyor ve üzerine koşuyor ancak Kofi kenara çekilip harika bir tekme atıyor. Kofi köşeye tırmanıyor ve diving cross body ile Sheamus'ın üzerine atlıyor. Ancak Sheamus bu hareketi terse çeviriyor ve Kofi'yi kaldırıyor. Sheamus bir powerslam denemek istiyor ancak Kofi rakibini köşede tekmeliyor ve ardından yumruklar atıyor. Kofi rakibine Russian Leg Sweep yapıyor ve ardından Boom Boom drop ile Trouble in Paradise için beklemeye başlıyor. Ancak Sheamus iplerin dışına çıkıyor fakat Kofi onu yakalamak istiyor. Ancak Sheamus rakibini iplere çarptırıyor ve Irish Curse Backbreaker deniyor fakat Kofi bu hareketi S.O.S'e çeviriyor. Ancak Sheamus iplere tutunmayı başarıyor. Sheamus ring dışına çıkıyor, Kofi steel steps'lere çıkıp Sheamus'a flying clothesline yapıyor. Sheamus ringin öteki tarafına geçiyor ve yere yatıyor. Kofi üstüne giderken Sheamus steel steps'leri tekmeliyor ve Kofi'nin bacağına zarar veriyor. Sheamus rakibini ringe atıyor ve harika bir Brogue Kick yapıyor. Tuşa gidip maçı kazanıyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Backstage Segment

The Corre ve Kane & Big Show arasında yaşananları görüyoruz. Arka alanda Kane ve Big Show var.

Big Show: '' Farklılıklarımızı bir yana koyalım ve The Corre'a yoğunlaşalım. Düşün hadi, biz tekrar birleştik ve The Corre'tan tag team kemerlerini aldık. İkimizin tag team şampiyonu olduğu zamanı hatırlıyor musun? İstediğimiz şeyi yapardık ve biz herkesi domine ederdik. Bunu bir daha yapabiliriz. Ne diyorsun? ''
Kane bu sırada Big Show'un boğazına yapışıyor, Big Show'da Kane'nin boğazına yapışıyor. Big Show, Kane'nin kolunu indiriyor. Kane'de Big Show'un kolunu indiriyor. Kane kahkahalar atmaya başlıyor ve'' Sen beni tamamlıyorsun '' diyor.Big Show da '' Sen çılgın bir adamsın. '' diyor ve ikiside gülerken ringe geçiyoruz.


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Cody Rhodes vs Trent Barretta
Cody yeni müziği ve başında Kane'nin 2003 yılında maskesini çıkarmasının ardından taktığı siyah örtüye benzer birşey ile ringe geliyor. Yine takım elbiseleriyle dövüşecek. Ne kadar saçma. Cody Rhodes bir süre köşede bekliyor ve hakem zili çaldırınca Trent Barretta'ya saldırıyor. O saldırıştan, Trent'in gel, dayak ye ve git amacıyla burada olduğunu anlıyorum. Cody rakibine headbutt'lar ile saldırırken maskesini kullanıyor. Maskenin WWE tarafından yasaklanmadığını öğreniyoruz. Cody maske ile bir headbutt daha vuruyor ve tuşa giderek maçı kazanıyor. Cody yüzünü saklayarak arka alanın yolunu tutuyor.

Christian ve Alberto arasında geçen Eylül'de olanları izliyoruz ve bu geceki Steel Cage maçı tanıtılıyor. Hemen ardından HBK, Triple H ve The Undertaker'ın yapacağı maç hakkında konuşuyor. Bittiğinde ringe dönüyoruz ve LayCool bizi karşılıyor. Kelly Kelly ringe geldikten sonra maça geçiyoruz.


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Layla vs Kelly Kelly

Layla, Kelly'i itiyor ancak Kelly buna üç itme ile karşılık veriyor ve rakibine yumruklar ve tekmelerle saldırıyor. Kelly Kelly Layla'nın ayağına çelme takıyor ve Layla'yı düşürüyor ve ardından iplere koşup üzerine atlıyor ve seri yumruklar atıyor. Kelly, Layla'ya bir facebuster yapıyor ve tuşa gidiyor ancak Layla tuştan atıyor. Kelly köşedeki Layla'ya doğru koşuyor ancak Layla onu drop kick ile itiyor. Kelly köşeye tırmanıyor ancak kenarda oturan Michelle McCool, Kelly'nin dikkatini dağıtıyor ve Layla'da Kelly'nin ayağını çekiyor ve rakibini aşağıya düşürüyor. Tuşa giden Layla, maçı da kazanıyor.

Arka alanda tag team şampiyonları gözüküyorlar ve oldukça rahatlar. Bu maç birazdan ...


--------------------------------------------------------------------------------------------------

WWE Tag Team Championship | Heath Slater & Justin Gabriel vs Kane & Big Show

Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. Kane ve Justin Gabriel maça başlıyor. Kane rakibini köşede sıkıştırıp rakibine yumruklar atıyor. Kane rakibine drop kick ile atlıyor. Tuşa gidiyor ancak Gabriel atıyor. Heath Slater tag alıyor ancak Kane hemen rakibine bir uppercut vuruyor. Kane rakibini köşeye fırlatıyor ve clothesline yapıyor. Kane'den bir sidewalk slam geliyor. Kane rakibini köşeye itiyor ve bir big boot deniyor ancak Heath kaçıyor ve rakibinin dizine vuruyor. Justin Gabriel ve Heath Slater sürekli birbirlerine tag verip Kane'nin dizine yumruklar ve tekmeler atıyorlar. Justin Gabriel köşeye çıkıyor ve Kane'nin üzerine atlıyor ancak Kane'den bir uppercut geliyor. Kane seke seke Big Show'a tag veriyor ve Big Show, Heath Slater'a Clothesline'lar yapıyor. Arından Big Show moveset'ini uyguluyor ve Chokeslam için elini kaldırıyor. Big Show, Heath'e Chokeslam yapıyor. Tuşa gidiyor. Yeni bir tag team şampiyonu mu göreceğiz? Hayır. Justin Gabriel maçın hakemini dışarıya çekiyor. Hakem de bu hareketi DQ olarak değerlendiriyor. The Corre, kemerlerini DQ ile koruyor.

Maçtan sonra Ezekiel Jackson ve Wade Barrett ringe geliyor. Ezekiel, Big Show'a Clothesline yapıyor. Wade'de dışarıdaki Kane'i bariyerlere vuruyor. The Corre, 4'e 1 olarak Big Show'a saldırıyor. Wade Barrett bu sırada inanılmazı başarıyor ve Big Show'a Wasteland yapıyor. The Corre bu sefer ring dışındaki Kane'e saldırıyor. Kane'i steel steps'lere atıyorlar. Bu sırada aklıma The Corre ilk olarak Smackdown'a geldiğinde Teddy Long'un '' Burada insanlara saldırırsanız, problem çıkar'' demesi aklıma geliyor. İlginç. Herneyse, The Corre Kane'nin üzerine bir tane Steel Steps koyuyor ve diğer steps ilede Kane'in üzerindeki steps'e vuruyor. Kane hareketsiz yerde yatıyor. Big Show bu sırada savaşmaya çalışıyor ancak The Corre sayısal olarak üstünlüğünü iyi kullanıyor. Big Show'u spiker masasına doğru suplex ediyorlar. Masa tam olarak olmasa da kırılıyor. The Corre ortalığı kasıp kavuruyor ve büyük bir etki bırakıyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------


Backstage Interview

Todd Grisham bizi karşılıyor ve '' Bayanlar, baylar. Alberto Del Rio. Alberto sen bu akşam kariyerinde ilk defa bir Steel Cage maçında olacaksın. Senin durumun ..

Alberto: '' Bu akşam Teddy Long benim kaderimi engellemeye çalıştı. Christian benim kaderimi engellemeye çalışıyor. Beni bir steel cage'e kilitlediler. Bu komik mi ha? Buna izin vermiyeceğim. Ben bir hayvan değilim. '' Reklamlardan döndüğümüzde bizi Jack Swagger karşılıyor olacak.


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Jack Swagger vs Chris Masters


Maç başlıyor ve Michael Cole cam kafesin içinde deliler gibi bağırıyor. Jack rakibini sırtından yakalıyor ve iplere götürüyor. Swagger rakibini yumrukluyor ve ardından bir clothesline yapıyor. Tuşa gidiyor ancak başarısız. Jack, Masters'a head lock bağlıyor. Ancak Masters rakibini iplere itiyor ve biranda Master Lock şansı yakalıyor ancak Jack Swagger kurtuluyor. Jack rakibini köşeye itiyor ve ring dışına çıkıyor. Masters'ın ayağından yakalıyor ve ring demirine vuruyor. Ardından ring demirindeki ayağına bir tekme atıyor. Masters'ı ring içine atan Jack Swagger Ankle Lock bağlıyor. Masters pes ediyor.

Maçtan sonra Michael Cole ringe geliyor ve Masters'a bir Ankle Lock bağlıyor. Arkada Rey Mysterio'yu görüyoruz. Birazdan ringte olacak.


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Rey Mysterio vs Ted Dibiase

Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. Ted bir tekme atıyor ve Rey'i yakalamaya çalışıyor ancak Rey sürekli kaçıyor. Ted sonunda Rey'i yerde yakalıyor ve yumruklar atıyor. Ted Rey'i köşede yumrukluyor. Ted Rey'i öbür köşeye fırlatınca Rey reversal ile kurtuluyor ve Ted'i turnbuckle'a çarptırıyor. Rey köşeye çıkıyor ve cross body için atlıyor ancak Ted'den harika bir drop kick geliyor. Ted tuşa gidiyor ancak Rey kurtuluyor. Ted maçın kontrolünü elinde tutuyor. Ted Rey'i iplere fırlatıyor ancak Rey buna bir tekme ile cevap veriyor. Rey bir reversal daha yaptıktan sonra ipe doğru gidiyor ancak Ted Dibiase'den harika bir Clothesline geliyor. Ted tuşa gidiyor ancak Rey Mysterio yeniden atıyor. Ted Rey'e headlock uyguluyor. Rey toparlanıyor ancak Dibiase maçın kontrolünü elinden bırakmıyor. Rey bu sırada Ted'e bir tornado ddt yapıyor. Rey Hurricanrana yapıyor. Bir hurricanrana daha deneyecekken Ted bunu reversal ile çevirip bir facebuster yapıyor. Ted yeniden tuşa gidiyor ancak Rey ikide kalkmayı başarıyor. Ted bu sırada bir Dream Street deniyor ancak Rey onu drop kick ile iplere itiyor ve bir 619 yapıyor. Hemen ardından köşeye çıkıp splash ile tuşu buluyor ve maçı kazanıyor.


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Geçen ay yapılan Elimination Chamber'da Christian'nın geri dönüşünü izliyoruz. Bu geceki maçın tanıtımı yapılıyor. Hemen ardından geçen haftaki RAW şovunun konuğu Snooki gösteriliyor ve ardından Wrestlemania 27 maçları tanıtılıyor. Bu tanıtımın ardından Steel Cage aşağıya iniyor ve bizde anlıyoruz ki Main Event zamanı ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Christian vs Alberto Del Rio ( Steel Cage )

Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. Alberto hızla Christian'nın üzerine koşuyor ancak Christian ona yumruklarla karşılık veriyor. Alberto bu sırada Christian'a bir gut kick hemen ardından da back kick vuruyor. Alberto yerdeki Christian'ı yumrukladıktan sonra rakibini steel cage demirlerine vurmak istiyor ancak Christian reversal ile kurtuluyor. Christian bir uppercut vuruyor ve rakibini üzerinden fırlatıyor. Christian, Alberto'yu tellere vurmak istiyor ancak Alberto kurtuluyor ve bir yumruk atacakken bir anda Christian bir Killswitch deniyor ancak Alberto kaçıyor. Bu sırada Del Rio hemen kafesin tepesine tırmanıyor ancak onu Christian engelliyor. İki isim iplerin üstünde yumruklaştıktan sonra Alberto, Christian'a German suplex yapmak istiyor. Del Rio bu hareketi yapamasa da rakibine tepeden bir Samon Drop yapıyor. İki isim de yerde yatarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Alberto, Christian'ı tekmeliyor. Christian toparlanıyor ve Alberto'nun üzerine koşuyor ancak Alberto reversal ile Christian'ı tellere vuruyor. Alberto, Christian'ı tellere sıkıştırıyor.Alberto bir head lock bağladıktan sonra maçın kontrolünü bırakmadan Christian'ı tekmeliyor. Del Rio bu sırada tepeye tırmanıyor ancak Christian onu aşağıya çekiyor. Alberto bu sırada toparlanıyor ve tekmelerine devam ediyor. Alberto bir powerslam denemek istiyor ancak Christian bundan kurtulup reversal ddt yapıyor. Christian tuşa gidiyor ancak Alberto atıyor. Christian yumruklar ve uppercutlar vurmaya devam ediyor. Christian, Del Rio'yu tellere fırlattıktan sonra tuşa gidiyor ancak başarısız. Chrisitan cage kapısından kaçmaya çalışıyor ancak Alberto onu engelliyor. Christian bu kez tepeden kaçmayı deniyor ancak Alberto yeniden onu durduruyor. Bu kez Alberto kapıdan kaçmayı deniyor ancak Christian buna izin vermiyor. Alberto geri dönüp Christian'a bir Cross Armbreaker yapmak istiyor. Ancak Christian reversal yapıp bir Killswitch yapıyor. Biz maçın bittiğini düşünürken Alberto tuştan atmayı başarıyor.Christian tepeden çıkmaya karar veriyor ancak Alberto buna izin vermiyor. Christian'ı aşağı çekip, sırtına basarak tepeye tırmanıyor. Alberto kazanmaya çok yakın iken Christian yetişiyor ve iki isim Cage'in tepesinde yumruklaşıyorlar. Alberto ring dışına doğru iniyor. Christian'da onun üstünden iniyor. Christian bu sırada aşağıya düşmeyi başarıyor ve maçı kazanıyor.

Maçtan sonra Christan galibiyeti kutlarken Alberto, Christian'a bir drop kick vuruyor ve eline mikrofon alıyor.

'' Christian seni şuanda ortadan kaldıracağım. Tıpkı Wrestlemania'da Edge'e yapacağım gibi. '' Alberto elinde sandalye ile Christian'ı tekrar hastaneye göndermeye hazırken arkalardan bir korna sesi çalıyor ve Edge'in Alberto Del Rio'nun arabasında olduğunu görüyoruz. Edge elinde mikrofon ile:

'' Alberto, Alberto. Bu gerçekten harika bir araba. 200.000 dolar falan mı? Çok pahalı. Güzel araba. Güzel boya. Güzel lastikler. ''

Alberto: '' Hey Edge. Ne yapıyorsun? Arabamla ne yapıyorsun? ''

Edge: '' Ben sadece arabanı övüyorum, bu kadar. Bu arabanın başına bir kaza gelmesi ne kadar kötü olurdu acaba? Bu arabayı yanlışlıkla çizsem ne utanç verici olurdu?Hey, hey. Ben olsam bir adım daha gelmezdim. Çünkü bu arabaya yanlışlıkla zarar verebilirim. Yanlışlıkla tepesine çıkıp arabayı ezebilirim. Kapa çeneni Alberto. Yada ben yolcu koltuğundaki arkadaşımı alabilirim. Bay sandalye. Bu sandalyeyi ..''Arkadan Brodus Clay gelir ve Edge'e saldırır. Ardından Alberto Del Rio ve Ricardo Rodriguez de oraya gelirler. Alberto Edge'in sakat kolu altına bir sandalye koyar ve üstüne de bir sandalye ile vurur. Şovda böylelikle biter.


(Alıntıdır)

_________________
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://gureswwetr.yetkin-forum.com
Triple - H
Rookie
Rookie
Triple - H

Mesaj Sayısı : 14
Rep : 0
Kayıt tarihi : 07/03/11

MesajKonu: Geri: 18 Mart WWE Smackdown İncelemesi   Paz Mart 20, 2011 12:46 am

Alıntı ama güzel . İzlemiş kadar oldum ;)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Wooo!
Admin
Admin
Wooo!

Mesaj Sayısı : 377
Rep : 0
Kayıt tarihi : 21/07/10
Yaş : 22
Nerden : Balıkesir

MesajKonu: Geri: 18 Mart WWE Smackdown İncelemesi   Paz Mart 20, 2011 12:48 am

Very Happy Very Happy . Aslında yazmayı düşünüyordum, İngilizcem o kadar çevirecek kadar iyi olmayınca alıntı yapmak daha iyi oldu. Smile

_________________
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://gureswwetr.yetkin-forum.com
Big Red Moster
Moderatör
Moderatör
Big Red Moster

Mesaj Sayısı : 9
Rep : 0
Kayıt tarihi : 18/03/11
Yaş : 20
Nerden : Nereye

MesajKonu: Geri: 18 Mart WWE Smackdown İncelemesi   Paz Mart 20, 2011 10:12 am

Güzel olmuş kanka...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Wooo!
Admin
Admin
Wooo!

Mesaj Sayısı : 377
Rep : 0
Kayıt tarihi : 21/07/10
Yaş : 22
Nerden : Balıkesir

MesajKonu: Geri: 18 Mart WWE Smackdown İncelemesi   Paz Mart 20, 2011 1:32 pm

Eyvallah hacı. Very Happy

_________________
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://gureswwetr.yetkin-forum.com
Killing Karma
Co-Admin
Co-Admin
Killing Karma

Mesaj Sayısı : 67
Rep : 0
Kayıt tarihi : 07/03/11

MesajKonu: Geri: 18 Mart WWE Smackdown İncelemesi   Paz Mart 20, 2011 6:45 pm

Çok sağol reyiz.Smile Seninle bir website kuralım mı? Eğer ''Evet'' diyorsan özel mesaja gel. Bana mesaj yolla, konuşalım.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Wooo!
Admin
Admin
Wooo!

Mesaj Sayısı : 377
Rep : 0
Kayıt tarihi : 21/07/10
Yaş : 22
Nerden : Balıkesir

MesajKonu: Geri: 18 Mart WWE Smackdown İncelemesi   Paz Mart 20, 2011 8:30 pm

Birşey değil reyiz. Smile Özele geliyorum zaten. Nasıl bir website.

_________________
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://gureswwetr.yetkin-forum.com
 
18 Mart WWE Smackdown İncelemesi
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» smackdown brandında kemerler kimde
» SHOW DEĞİLDİR....!
» WWE Figür Paketi
» Wwe Dergisi

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
WWE Türkiye® :: Yazılı Metinler-
Buraya geçin: